Семінар-практикум «Вправи та завдання для подолання дисграфії та дислексії у дітей дошкільного, молодшого шкільного віку».

    З метою ознайомлення корекційних педагогів закладів освіти з практичними інструментами в роботи з дітьми, що мають порушення писемної та читацької компетенцій, 26.03.2024 було проведено семінар-практикум з теми «Вправи та завдання для подолання дисграфії та дислексії  у дітей дошкільного, молодшого шкільного віку».
    Учасники мали можливість ознайомитися з основними аспектами роботи з дітьми, які стикаються з дисграфією та дислексією. Теоретичний блок зосереджувався на розумінні типів та чинників виникнення цих порушень, а також на найефективніших методах діагностики та корекції. Учасники також отримали поглиблені знання про методи попередження оптичної дисграфії та виявлення фонематичної дисграфії.
    В рамках виступу "Основні напрямки корекційної роботи з профілактики оптичної дисграфії" до уваги колег був представлений кейс ігрових завданнь та вправ для вирішення даного питання.


Немає коментарів:

Дописати коментар